Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Klaster Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu

2013-06-03 12:00


W dniu 17 maja 2013 r. roku w Karpaczu, w Hotelu Mieszko, odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie Członków (ZWZC) Stowarzyszenia Klaster Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu, które towarzyszyło sympozjum Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich, Oddział w Jeleniej Górze p.t. „Inżynieria Produkcji - Innowacje”. 

...............

Analiza Poziomu Kreatywności i Absorpcji Innowacji w Przedsiębiorstwach

2013-05-28 12:00

Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” Sp. z o.o. oraz Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza serdecznie zapraszają przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym spotkaniu, które odbędzie się 20.06.2013 r. we Wrocławiu.

...............

Wywiad z p. Tadeuszem Matusewiczem właścicielem firmy Matusewicz Budowa Maszyn

2013-04-04 12:00

W numerze zimowym Biznesu Dolnośląskiego zamieszczono wywiad z właścicielem firmy Matusewicz Budowa Maszyn, panem Tadeuszem Matusewiczem, członkiem naszego Klastra.

Pan Matusewicz jest jednym z członków założycieli Klastra Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu i właścicielem firmy, która z poddostawcy dla niemieckich producentów rozwinęła się do jednego z największych europejskich producentów maszyn. Oferuje kompleksowe i profesjonalne realizacje w zakresie projektowania, budowy i serwisu linii galwanizerskich, linii do płyt drukowanych (horyzontalne i wertykalne), przemysłowych oczyszczalni ścieków, lnie do obróbki płyt drukowanych oraz systemów oczyszczania powietrza.

...............