Zaproszenie na spotkanie „Rozwój sieci współpracy ponadregionalnej na obszarze Polski – pogłębianie skutecznej współpracy z organizacjami klastrowymi z Województwa Lubuskiego”

2016-11-28 12:00

Zarząd Dolnośląskiego Klastra Energii Odnawialnej zaprasza na spotkanie "Rozwój sieci współpracy ponadregionalnej na obszarze Polski - pogłębianie skutecznej współpracy z organizacjami klastrowymi z Województwa Lubuskiego. W spotkaniu weźmie udział Lubuski Klaster Energetyki Odnawialnej i Efektywności Energetycznej oraz dwa klastry dolnośląskie: klaster drzewny Side Cluster i Klaster Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu Cinnomatech.

...............

23. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm 23.11.2016 – Pałac Na Wodzie Emotions & Thermal SPA

2016-11-22 12:00

W dniu 23.11 br. odbyło się Forum Kooperacji Firm podczas którego można było nawiązać kontakty z przedsiębiorcami z Niemiec, Czech i Polski. Prezes Klastra Pan Paweł Hofman oraz Jacek Rohoziński przeprowadzili 12 rozmów z firmami zainteresowanymi współpracą z Klastrem. Wśród firm chcących nawiązać kontakty był również Klaster Mechatroniki i Automatyzacji z Niemiec. Należy dodać, że takie spotkania mogą przynosić wymierne korzyści dla firm będących Członkami Klastra.

...............

Wizyta delegacji przedsiębiorców z Turcji w ramach programu ERASMUS +

2016-10-24 12:00

w dniach 17-21.10 br. odbyła się wizyta delegacji przedsiębiorców z Turcji w ramach programu ERASMUS + pn. MODERN MANUFACTURING AND DESIGN TECHNOLOGIES WITH SPECIAL FOCUS ON INDUSTRY 4.0.

...............