Aktualności

Spotkanie członków Klastra CINNOMATECH

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie członków Klastra Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu CINNOMATECH, które odbędzie się w dniu 16 czerwca 2011 roku w godzinach 11:00 – 13:00 na terenie Targów Poznańskich (sala 301 w pawilonie 14B) .

...............

Dofinansowanie projektu

Dofinansowanie zadania publicznego pn. „Promocja oraz rozwój współpracy w ramach Klastra Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu CINNOMATECH”

...............

Spotkanie członków Klastra CINNOMATECH

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie członków Klastra CINNOMATECH organizowanego wraz z XII Sympozjum SIMP (Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich - oddział w Jeleniej Górze), które odbędzie się w dniach 3-4 czerwca 2011 roku w Karpaczu.

...............

Oferta realizacji zadania publicznego

Oferta realizacji zadania publicznego

...............

Udział Klastra CINNOMATECH w Międzynarodowych Targach Poddostawców Zuliefermesse

Miło nam poinformować, że specjalnie dla Klastra CINNOMATECH została przygotowana przez firmę Targi Lipskie Sp. z o.o. oferta organizacji zbiorowego stoiska dla firm członkowskich Klastra, podczas Międzynarodowych Targów Poddostawców Zuliefermesse odbywających się w dniach 1 - 4 marca 2011 roku w Lipsku w ramach Polskiego Wystąpienia Narodowego.

...............

Spotkanie członków Klastra Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu

Serdecznie zapraszamy na szóste już spotkanie członków Klastra Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu CINNOMATECH, które odbędzie się w dniu 28 stycznia 2011 roku w Głogowskim Centrum Edukacji Zawodowej.

...............