Aktualności

PortalNaukowca.pl - inaczej o zarządzaniu badaniami i komercjalizacji wyników

2013-01-03 12:00

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wspólnie z firmą DGA S.A. uruchomił innowacyjną platformę szkoleniową dla naukowców. Dedykowane teksty i nagrania mają charakter praktyczny i koncentrują się na skuteczności prowadzenia badań i komercjalizacji wyników. Treściom autorstwa przedstawicieli świata nauki i praktyki gospodarczej towarzyszą materiały tworzone przez samych użytkowników platformy. Serwis dostępny jest pod adresem: http://portalnaukowca.pl/

Korzystanie z niego jest bezpłatne, wymaga jedynie rejestracji elektronicznej.

...............

Szkolenie dla członków Klastra Cinnomatech z zakresu współpracy i integracji w klastrze

2012-12-13 12:00

W dniu 11 grudnia 2012 roku w ramach projektu pn. „Rozwój współpracy i podniesienie kompetencji Klastra CINNOMATECH w celu wzmocnienia innowacyjności Dolnego Śląska” dofinansowanego ze środków budżetu województwa dolnośląskiego odbyło się szkolenie z zakresu współpracy i integracji w klastrze. Szkolenie dotyczyło przekazania najlepszych praktyk z zakresu funkcjonowania klastrów. Podczas szkolenia przedstawiono również zasady korzystania z platformy wymiany wolnych mocy produkcyjnych oraz najlepsze praktyki z zakresu funkcjonowania klastrów.

...............

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera na Dolnym Śląsku!

2012-12-12 12:00

Mamy przyjemność poinformować, że z początkiem listopada na terenie Województwa Dolnośląskiego rozpoczęło funkcjonowanie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera współfinansowane ze środków UE oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu systemowego Ministerstwa Gospodarki „Wsparcie dla sieci Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów” (poddziałanie 6.2.1 PO IG).

...............

Udział przedstawicieli Klastra CINNOMATECH w spotkaniu dyskusyjnym dot. współpracy w klastrze

2012-12-10 12:00

W dniu 29 listopada 2012 roku we Wrocławskim Parku Technologicznym S.A. przy ul. Duńskiej 9 spotkali się reprezentanci klastrów z Dolnego Śląska z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

...............

Seminarium z aniołami w Warszawie

2012-11-29 12:00

Spotkanie informacyjne: Seminarium dla przedsiębiorców/pomysłodawców organizowane przez PKPP Lewiatan/Lewiatan Business Angels
04 12 2012
Hotel Rezydencja Belweder
ul. Flory 2, Warszawa

...............

„Odkryj potencjał – wykorzystaj szansę – zainwestuj w Görlitz”

2012-11-27 12:00

Atrakcyjne położenie geograficzne Europa-miasta Görlitz-Zgorzelec bezpośrednio na granicy Niemiec i Polski, optymalne warunki wsparcia dla przedsiębiorstw oraz korzystne koszty pracy i ceny gruntów czynią z miasta optymalną lokalizację dla istniejących i nowo zakładanych polskich firm, które planują rozszerzyć działalność gospodarczą na teren Niemiec.

...............