Aktualności

Seminarium z aniołami w Warszawie

2012-11-29 12:00

Spotkanie informacyjne: Seminarium dla przedsiębiorców/pomysłodawców organizowane przez PKPP Lewiatan/Lewiatan Business Angels
04 12 2012
Hotel Rezydencja Belweder
ul. Flory 2, Warszawa

...............

„Odkryj potencjał – wykorzystaj szansę – zainwestuj w Görlitz”

2012-11-27 12:00

Atrakcyjne położenie geograficzne Europa-miasta Görlitz-Zgorzelec bezpośrednio na granicy Niemiec i Polski, optymalne warunki wsparcia dla przedsiębiorstw oraz korzystne koszty pracy i ceny gruntów czynią z miasta optymalną lokalizację dla istniejących i nowo zakładanych polskich firm, które planują rozszerzyć działalność gospodarczą na teren Niemiec.

...............

Konferencja projektu AutoNet oraz spotkanie kooperacyjne dla firm branży motoryzacyjnej

2012-11-20 12:00

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na trzecią doroczną konferencję projektu AutoNet oraz spotkanie kooperacyjne dla firm branży motoryzacyjnej WSPÓŁPRACA REGIONALNA ODPOWIEDZIĄ NA KRYZYS.

...............

Bezpłatne szkolenie z zakresu lean manufacturing

2012-11-09 12:00

W dniu 8 listopada 2012 roku w ramach projektu pn. „Rozwój współpracy i podniesienie kompetencji Klastra CINNOMATECH w celu wzmocnienia innowacyjności Dolnego Śląska” dofinansowanego ze środków budżetu województwa dolnośląskiego odbyło się szkolenie z zakresu szczupłego wytwarzania tzw. koncepcji Lean Manufacturing.

...............

Wmurowanie kamienia węgielnego Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki S.A.

2012-10-24 12:00

W dniu 23 października 2012 r., odbyła się na terenie budowy uroczystość symbolicznego wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki z Parkiem Technologicznym, Inkubatorem Technologicznym, Inkubatorem Przedsiębiorczości, Halą Warsztatową i Salonem Wystawienniczym. Wśród gości znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych i rządowych, środowiska akademickiego niemal wszystkich uczelni publicznych Wrocławia, zarządów innych parków technologicznych z regionu, gospodarczych organizacji pozarządowych i firm współpracujących z Parkiem. W uroczystości wzięli również udział przedstawiciele Stowarzyszenia Klaster innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu CINNOMATECH: Prezes Stowarzyszenia Pani Lilla Jaroń i Wiceprezes Stowarzyszenia Pan Franciszek Januszkiewicz.

 

...............

Giełda kooperacyjna podczas Tech Industry 2012, 29-30 listopada 2012 r., Ryga (Łotwa)

2012-10-23 12:00

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas Międzynarodowych Targów Tech Industry 2012. Międzynarodowe Targi Tech Industry 2012 odbywające się w Rydze to największe targi przemysłowe na Łotwie obejmujące sektory: produkcji przemysłowej, budowy maszyn, obróbki metali, automatyki, elektroniki oraz elektrotechniki.

...............