Zaproszenie do udziału w spotkaniach przedsiębiorców „GREEN VENTURES 2013”

2012-10-22 12:00

Izba Przemysłowo – Handlowa w Poczdamie przygotowuje obecnie 16 edycję spotkań przedsiębiorców GREEN VENTURES, które będzie miało miejsce od 28 do 30 stycznia 2013 roku jako impreza towarzysząca targom TERRATEC i ENERTEC w Lipsku/Niemcy. Giełda kooperacyjna, jedna z największych tego typu imprez na terenie Niemiec jest organizowana dla firm z sektora ochrony środowiska i gospodarki energetycznej, w tym dla firm zajmujących się między innymi problematykę ochrony wody, powietrza i gleby, energii i budownictwa, recyklingu i materiałów i surowców odnawialnych. Swój udział zapowiedziały już firmy z krajów Zatoki Perskiej, Hiszpanii Danii, Finlandii, Polski, Czech, Chin, Wielkiej Brytanii, Węgier, Niemiec, Rosji, i wielu innych krajów. W 2013 roku, partnerem imprezy są kraje Zatoki Perskiej.

...............

Wizyta studyjna członków Klastra CINNOMATECH u w Lubuskim Klastrze Metalowym

W dniach 16-17 października 2012 roku odbyła się wizyta studyjna członków Klastra Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu w Lubuskim Klastrze Metalowym. Współpraca pomiędzy klastrami została nawiązana po raz pierwszy podczas realizacji projektu pn.” Rozwój i promocja Klastra Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu w Województwie Dolnośląskim”, na którego realizację dofinansowanie otrzymał w 2011 roku Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A.

...............

Wizyty Zarządu Stowarzyszenia u członków Klastra Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu

Celem wizyt u przedsiębiorców należących do klastra było pozyskanie informacji do sporządzenia raportu zawierającego opis usług klastra – jako zbioru ogólnych i specjalistycznych kompetencji oraz potrzeb gospodarczych członków Stowarzyszenia Klaster Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu CINNOMATECH

...............