Konferencja "Klastry – innowacyjność, współpraca, efektywność"

W dniu 30.11.2011r. we Wrocławiu, pod egidą Ministra Gospodarki, odbyła się konferencja z cyklu „Polskie klastry i polityka klastrowa”. Wrocławska edycja to przede wszystkim rozmowy o efektywnym zarządzaniu powiązaniami kooperacyjnymi w ramach klastrów oraz targi produktów i usług klastrów naszego regionu. Jednym z uczestników konferencji i ekspertem w dyskusji o klastrach byli przedstawiciele DPIN reprezentujący Klaster Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu - CINNOMATECH.

...............

Konferencja pt. „Klastry – innowacyjność, współpraca, efektywność”

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mamy przyjemność poinformować, iż w ramach przedsięwzięcia „Polskie klastry i polityka klastrowa” dnia 30 listopada br. we Wrocławiu odbędzie się konferencja pt. „Klastry – innowacyjność, współpraca, efektywność”. Przedsięwzięcie „Polskie klastry i polityka klastrowa” realizowane jest pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki.

...............

10-te spotkanie członków Klastra CINNOMATECH

16 sierpnia 2011 roku w budynku Politechniki Wrocławskiej odbyło się 10-te już spotkanie informacyjne członków Klastra w ramach projektu „Promocja i rozwój Klastra Innowacyjnych technologii w Wytwarzaniu CINNOMATECH”.

...............